Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Sukienki Eleganckie i Apaszki Damskie - Blog Online
Strona Główna | Księga Gości 0 | Dodaj do Księgi | Dodaj do Ulubionych | 193Sukienki Eleganckie i Apaszki Damskie - Blog Online

Aleksandra Blog - Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów jest daleko w tyle, ale gdyby przypatrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy projektanci są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę wiele!
Od modnych fasonów aż po wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego nastał bariera kupujących? Brak odpowiednich kompetencji projektantów czy też szukający są zbyt rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Konsumenci widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi absurdalnie ale niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonej sukienki, albo innej odzieży nie trzeba szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zagłębić się w regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy pokochać to co Polskie! Zostawmy plotki i dajmy szansę Polskim handlowcom i innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.
Głosuj (0)

apaszkidamskielkjmwn 23:09:11 5/12/2017 [Powrót] KomentujProfil:

Odzież Damska - Portal


Archiwum:
2017
Grudzień


Ulubieni:


Linki: